Jaukajiem.Lv

  Horoskopi

  Auns
  Šodien gribēsi visus pamācīt un mazāk ieklausīties līdzcilvēkos, tomēr šoreiz nebūsi tas, kas var samierināt divas strīdīgās puses — tavi padomi tikai vēl vairāk uzkurinās kaislības. Svarīga loma tev būs kādā sabiedriskā pasākumā. 
  Auns: 21. marts - 19. aprīlis
  Vērsis
  Plānotā tikšanās ar sadarbības partneriem šodien nebūs tik veiksmīga kā cerēts, bet tas nenozīmē, ka cietīs tava profesionālā karjera. Tās veicināšanai izmanto savas iekšējās enerģijas rezerves un individuālās īpašības. 
  Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
  Dvīņi
  Nekas tev šodien neliksies pietiekami labs — ne izraudzītais ceļš, ne ceļabiedri, ne paša izdarītie secinājumi. Par sīkumiem tu dusmosies, bet lielākas un nopietnākas problēmas tā arī paliks neatrisinātas. 
  Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
  Vēzis
  Nekādi racionalizācijas paņēmieni nepalīdzēs ietaupīt ne laiku, ne naudu, vien turoties pie ierastām un labi pārbaudītām darba metodēm, tev šodien izdosies sasniegt vēlamo rezultātu. Izvairies no liekiem kontaktiem. 
  Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
  Lauva
  Šodien, iespējams, radīsies izdevība atbrīvoties no senas parādu nastas, arī no tās, kas nav mērāma naudas izteiksmē. Parāds nav brālis — laiks atdarīt ar labu tiem, kam esi laipnu vārdu palicis parādā. 
  Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
  Jaunava
  Šodien neriskē ne ar naudu, ne ar savu veselību — zaudētājs būsi jebkurā gadījumā. Ja tev gribas izbaudīt asas izjūtas, mēģini sevi pierādīt intelektuālā strīdā. Tas parādīs, cik stipra ir tava pārliecība un kā tu to proti aizstāvēt. 
  Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
  Svari
  Būsi ļoti impulsīvs, gribēsi, lai ikviens atzinīgi novērtē tavu pievilcību, tomēr tie uzmanības apliecinājumi, kurus izrādīs draugi, var tevi neapmierināt. Tev liksies, ka viņi nav pietiekami atklāti. Atturies no azartspēlēm un pārgalvīgas izklaides. 
  Svari: 23. septembris - 23. oktobris
  Skorpions
  Jutīsies noguris un līdzcilvēku nesaprasts, klusībā pie sevis burkšķēsi par nekārtībām, kas allaž pamanās sabojāt dienu. Tomēr tie, kas pievērsīsies sava mājokļa sakārtošanai vai labiekārtošanai, būs gandarīti par paveikto. 
  Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
  Strēlnieks
  Šī nebūs lielo panākumu diena. Izdosies sīki darbiņi, kuru veikšanai nav vajadzīgs daudz laika un enerģijas. Vispirms sakārto savu sadzīvi un tikai tad domā par dižiem nākotnes plāniem. Teorija šodien būs pārāka par praksi. 
  Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
  Mežāzis
  Savs laiks darbam, savs — mājai. Ja šodien neievērosi šo vienkāršo patiesību, var rasties domstarpības ar tuviniekiem, viņiem tava attaisnošanās ar aizņemtību darbā būs kā pīlei ūdens. Atceries — piekāpjas gudrākais. 
  Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
  Ūdensvīrs
  Nebūs viegli kontaktēties ar apkārtējiem, tev liksies, ka rīkojies neatbilstoši situācijai, ka neproti atrast pareizo izteiksmes veidu. Dziļi sevī pārdzīvosi ikvienu šīsdienas neveiksmi. Labāk jutīsies tad, ja pievērsīsies padarītā apkopošanai. 
  Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
  Zivis
  Šīsdienas notikumi pārliecinās tevi, ka esi bijis pārāk labās domās par sevi — tu tomēr nespēj paveikt visu, kas bija iecerēts. Ja savlaicīgi atzīsi šo kļūdu, varēsi kaut ko darīt, lai to labotu, tad vilšanās nebūs tik liela. 
  Zivis: 19. februāris - 20. marts

  power by Jaukajiem.id.lv

Skatītākie raksti


Skatītākās filmas