Jaukajiem.Lv

  Ziedot


  Draugi, mūsu lapa - tiek allaž uzlabota, kurā tiek ieguldīts ļoti liels darbs, lai Jūs to novērtētu un paliktu tieši pie mums! Mēs regulāri turpinām Jūs priecēt ar interesantu saturu un ātri strādājošāms lapām, kā arī visiem brīvi pieejamām filmām. Katras lapas uzlabojums, lai tā būtu jauna funkcija vai jauna sadaļa maksā savu cenu.

  Visas izmaksas tiek kompensētas no privātiem līdzekļiem, bet mēs esam šaurs entuziastu loks un mūsu kabatu izmērs ir ierobežots. Protams, Jūs zināt, ka pārsvarā portāli pelna caur reklāma, bet, mēs labu gribot, tās neievietojam. Ši situācija nekāda gadījumā nenozīme, ka projektam draud slēgšana, projekts var turpināt eksistēt, bet tāda gadijumā ja mēs arī turpināsim attīstīties,lēni. Mums ir ļoti daudz ideju un plānu kā attīstīt projektu, bet mums ir ļoti žēl, ka daudziem no tiem nebūs lemts piepildīties, ja nekas nemainīsies. Protams, mēs varētu vienkarši salikt reklāmas, bet tas būtu ļoti negodīgi pret jums, tāpēc šo variantu mēs izslēdzam, jo vēlamies lai Jūs justos omulīgi šeit.

  Jebkūrš no jums, kam šī lapa nav vienaldzīga, var nest savu labumu projekta attīstībā, ziedojot noteiktu summu attīstībai. Visi jūsu ziedojumi palīdzes lapai pārliecinoši stāvēt uz kājām un regulāri papildināt lapu ar dažādiem jauninājumiem, piesaistīt jaunu auditoriju kas patreiz ir viss svarīgāk, kas savukārt nepaliks nepamanīts no sponsoru puses, kas vienmēr bus ieinteresēti sadarboties un pieškirt balvas par kādu jauku konkuriņu vai pasākumu.

  Ziedot
     


  Lielu paldies sakam:

  1.
   
  28.00 Ls


Skatītākie raksti


Skatītākās filmas