Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Dažādi » Labs un lēts ķīniešu telefons
Autors: Daavitis
10:15 PM

Jau labu laiku apkārt klīst baumas, ka ķīniešu telefonu ir slikti, ātri salūzt, nekam neder utt.. Tādēļ izlēmu to pārbaudīt un pēc jaunā gada vienu iegādājos. Saucās Yusun T22 :D Nosaukums dīvains, bet cena gan uzrunāja - 26 eiro ar visu piegādi. Pats ikdienā lietoju Nokia E52 un neesmu touchscreenu piekritējs, tādēļ neko labāku, sev piemērotu nevaru atrast..

Un jau iepriekš atvainojos par ne pārāk kvalitatīvām bildēm raksta beigās!

Tātad telefons tika atsūtīts... Autors: cilveks49 Labs un lēts ķīniešu telefons
1.

Tātad telefons tika atsūtīts tādā nelielā kastē ar ķīniešu uzrakstiem un dažiem cipariem :D

Telefonam pāri uzlikts... Autors: cilveks49 Labs un lēts ķīniešu telefons
2.

Telefonam pāri uzlikts putuplasta gabals, lai nesalūztu jau pa ceļam.. Būtu īpaši jāpacenšas, lai to sabojātu pirms tas tiktu piegādāts..

Scaronī arī ir visa... Autors: cilveks49 Labs un lēts ķīniešu telefons
3.

Šī arī ir visa komplektācija- 2 grāmatiņas mums nesaprotamā valodā, micro USB->USB vads, strāvas pārveidotājs (ar US kontaktiem, bet var nopirkt pārveidotāju, vai lādēt no datora) un pats telefons ar akumulatoru, kurš jau ir ievietots. Par tādu naudu, manuprāt, ļoti pieņemams piedāvājums.

Scaronādi tas izskatās jau... Autors: cilveks49 Labs un lēts ķīniešu telefons
4.

Šādi tas izskatās jau ieslēgts. Latvijas SIM kartes lasa un nav nobloķēts uz nevienu tīklu. Starp citu, kā jau ķīniešiem pieņemts var ievietot 2 Sim kartes ;)

Tālruņa specifikācija:

Android 2.3 OS

1Ghz procesors

256MB RAM

512MB ROM

Ir atsevišķs grafiskais procesors

3,5 collu ekrāns ar 320x480 lielu izšķirtspēju. Var noteikt 2 pieskārienus, bet reizēm tā negribīgi un mēdz sajaukt, ka ir viens. Nezinu vai tā ir dzelžu vai programmatūras vaina, bet tāda problēma pastāv...

Ir wifi, radio 

Iebūvētā atmiņa brīva apm. 100MB + atmiņas karti var pielikt

Kamera gan tikai 0,3 Mpix

Akumulators 1400 mAh. 2 dienas ik pa laikam lietojot tur.

Darbojas tikai 2G tīklā, tākā internetam labāk lietot wifi

 

Mājaslapā norādītā specifikācija ir mazliet kļūdaina

Aizmugure Manuprāt dizains... Autors: cilveks49 Labs un lēts ķīniešu telefons
5.

Aizmugure. Manuprāt, dizains diezgan labs. Telefons viegls, turēt rokā ērti. Nav tā lēto materiālu sajūta. Viss kvalitatīvi uztaisīts. Tā itkā būtu firmas telefons.

Pirmo reizi ieslēdzot bija... Autors: cilveks49 Labs un lēts ķīniešu telefons
6.

Pirmo reizi ieslēdzot bija iekšā pilns ar ķīniešu programmām. Pēc valodas nomaiņas un lieko softu izdzēšanas jau telefons sāka līdzināties Eiropas variantam. Vēl vajadzēja telefonu rootot jeb iegūt piekļuvi sistēmas failiem un manuāli ieinstalēt google play, jo izrādās ķīnā tas nedarbojas un netiek atbalstīts. Un pēc tam vēl jāieliek custom klaviatūra, jo oriģinālajā bija pārāk daudz hieroglifu, kas man, personīgi, traucēja.


 

Kopumā es biju ļoti pārsteigts par telefona kvalitāti un nezinot, ka tas ir ķīnietis varētu padomāt, ka ir riktīgs firmas telefons. Pārbaudīju visu ko varēju iedomāties un pagaidām viss strāda. Protams tehnoloģijas ir nedaudz novecojušas, bet par tādu naudu, manuprāt, ir vērts to nopirkt. Var lietot ja gribas notestēt pašu androidu vai kā telefons bērniem, vai kā man tiks lietots, lai varētu vieglāk un ātrāk ievietot foto sociālajos tīklos :)


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]