Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Dažādi » 18 gadus vecā talantīgā Eduarda nāve šokē pārējos skolēnus
Autors: Daavitis
11:50 AM

Eduarda klasesbiedrene Beatrise stāsta, ka Eduards bijis ļoti jauks, pozitīvs puisis, kas komunicējis ar visiem klasesbiedriem un nekad nevienam nav atteicis palīdzību.

Tiesu mediķi Eduarda nāves iemeslu zinās nākamnedēļ, kad tiks saņemti analīžu rezultāti, taču lietas apstākļi liek domāt, ka nāves iemesls varētu būtu augu maisījuma lietošana. Klasesbiedrenes stāsta, ka puiši to darījuši trijatā, un visiem pēc tam bijis ļoti slikti. Viens puisis pēc notikušā joprojām ārstējas.

Narkoloģijas centrā šādu «spaisu» smēķētāji tiekot ievesti ik dienas - dažkārt pat līdz septiņiem jauniešiem vienā dienā.

Narkoloģiskās palīdzības dienesta stacionāra virsārste Sarmīte Skaida stāsta, ka nesen tēvs savu dēlu atvedis saslēgtu rokudzelžos un pieprasījis steidzami izolēt, jo, kad dēls esot mājās, tūlīt tiekot pīpēti augu maisījumi.

Skaida stāsta, ka jaunieši esot no labām ģimenēm, no labām Rīgas centra skolām. Ja sāk smēķēt, tad vēlme to darīt nomāc visas citas vēlmes, saka narkoloģe. Pēdējā laikā esot nākusi klāt jauna viela, no kuras cilvēks vairāku minūšu garumā nespēj pakustēties, tāpēc var nokrist un nosalt. Skaida pieļauj, ka Latvijā bijuši jau vairāki gadījumi, kad jaunieši miruši no «spaisu» pīpēšanas.

Vairāk skaties «Panorāmas» sižetā!Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]