Jaukajiem.Lv

  Nobalso un iesaki, palīdzi arī citiem nopelnīt!


  1. variants 
  AptaujuCentrs.lv

  AptaujuCentrs.lv ir Survey Network Inc. vietne Latvijā, kurai ir masas vairākās valstīs, ieskaitot Lietuvu, Igauniju, Krieviju, ASV un Lielbritaniju.

  AptaujuCentrs.lv ir vieta, kur Tu vari uzlabot savu dzīves kvalitāti, jo :

 • Tavas atbildes padarīs uzņēmumu pakalpojumus un produktus atbilstošākus Tev un visai valstij;
 • Tu būsi pirmais, kas ieraudzīs jaunos produktus;
 • ieguldītais laiks un godīgi izteiktie viedokļi tiks apmaksāti.
 • Atšķirībā no citām aptaujas lapām, mēs piedāvājam Jums aizpildīt plašu aptauju dažādību, ātru samaksu un draudzīgu apkalpošanu. Šeit ir tikai daži iemesli, kāpēc Jūs varētu izvēlēties mums pievienoties:

  1) Mums vienmēr notiek aptauju maiņa. Tev būs iespēja aizpildīt aptaujas gandrīz katru nedēļu, atšķirībā no citām vietnēm, kur aptaujas notiek tikai vienu vai divas reizes mēnesī.
  Tu saņemsi uzaicinājumus piedalīties aptaujās tād, kad tavs profils sakritis ar aptaujas profilu.
  2) ātra samaksa un zema minimālā summa, ko Jūs varat izņemt. Atšķirībā no citam vietnēm, Tev nevajag gaidīt mēnešiem, lai uzkrātu savu naudu. Mūsu atmaksas sākas ar 5 Ls (tos var iegūt, aizpildot dažas aptaujas). Galvenā atšķirība ir tajā, ka mēs nodrošinām atlīdzību 48 stundu laikā! Nekādas gaidīšanas mēnešiem ilgi, lai saņemtu savu atlīdzību.
  3) Draudzīga klientu apkalpošana. Uzraksti e-pastu ar jebkuru jautājumu un atbildi saņemsi dažu stundu laikā.


  Atceries - Mums vajadzīgi kvalitatīvi apmeklētāji lai gūtu rezultātus mēs abi - Tu un Programma, jo mēs esam Partneri, programma ir veidota lai mēs kopīgi pelnītu! Līdz ar to, ja taviem apmeklētājiem nebūs pietiekoši laba kvalitāte, mēs varam noraidīt tos!
  Minimālā izmaksas summa ir $10, pieprasīt Tev to vajag pirms 10. datuma konkrētajā mēnesī, taču izmaksāts tiks pēc 10. datuma.

  Piesaisti programmai jaunus lietotājus un saņem daļu no viņu ienākumiem!

  Par katru partneri, ko piesaistīsi programmai, Tu saņemsi 10% no tā ienākumiem!
Skatītākie raksti


Skatītākās filmas