Jaukajiem.Lv

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
  Darbs internetā - Saņemam naudu par anketu aizpildīšanu!
  Dāvis LīvmanisSestdiena,10:15 PM
  1
  Boss
  • 47 Posti
  • 3 Dāvanas

  [font= 'Monotype Corsiva';]Darbs internetā - Saņemam naudu par anketu aizpildīšanu![/font]

  [font= Modern;]Kā tas darbojas?[/font]

  Preču ražotāji tērē lielu naudu, lai uzzinātu, kā patērētāji reaģēs uz kādas preces ieviešanu.

  AptaujuCentrs.lv ir Survey Network Inc. vietne Latvijā, kura darbojas vairākās valstīs, ieskaitot Lietuvu, Igauniju, Krieviju, ASV un Lielbritaniju.

  AptaujuCentrs.lv ir vieta, kur Tu vari uzlabot savu dzīves kvalitāti, jo :

 • Tavas atbildes padarīs uzņēmumu pakalpojumus un produktus atbilstošākus Tev un visai valstij;
 • Tu būsi pirmais, kas ieraudzīs jaunos produktus;
 • Ieguldītais laiks un godīgi izteiktie viedokļi tiks apmaksāti.
  • AptaujuCentrs.lv vienmēr notiek aptauju maiņa. Tev būs iespēja aizpildīt aptaujas gandrīz katru dienu, atšķirībā no citām vietnēm, kur aptaujas notiek tikai vienu vai divas reizes mēnesī.
  • Ātra samaksa un zema minimālā summa, ko Jūs varat izņemt. Atšķirībā no citam vietnēm, Tev nevajag gaidīt mēnešiem, lai uzkrātu savu naudu. AptaujuCentrs.lv atmaksas sākas ar 5 Ls (tos var iegūt, aizpildot dažas aptaujas).
  • Galvenā atšķirība ir tajā, ka AptaujuCentrs.lv nodrošina atlīdzību 48 stundu laikā! Nekādas gaidīšanas mēnešiem ilgi, lai saņemtu savu atlīdzību.
  • Draudzīga klientu apkalpošana. Uzraksti e-pastu ar jebkuru jautājumu un atbildi saņemsi dažu stundu laikā.

  Būt par AptaujuCentrs.lv dalībnieku ir viegli, tas ir interesanti un sniedz arī dažādus labumus – gan balvas, gan naudu par katru aptauju.

  Iesaki AptaujuCentrs.lv draugiem un saņem papildus samaksu (10% no viņu ienākumiem).

  Pievienošanās ir 100% BEZMAKSAS. Jūs nekad nesamaksāsiet nevienu santīmu par piederību AptaujuCentrs.lv. Pievienojies tūlīt un sāc saņemt atlīdzību par saviem godīgi izteiktiem viedokļiem. Pirmos atlīdzības punktus Tu saņemsi uzreiz pēc reģistrēšanās (Ls0,50)

  [font= Roman;]Kā saņemt nopelnīto?[/font]

  Kad par dalību aptaujās Jūs esat uzkrājuši vismaz Ls5, tad Jūs varat saņemt atlīdzību kādā no četriem izmaksu veidiem. Lai to varētu izdarīt, Jums nepieciešams ieiet savā lietotāja profilā, izvēlēties sadaļu „Atlīdzības  saņemšana” un norādīt vēlamo izmaksas veidu un summu.

  Patlaban piedāvā šādus atlīdzības saņemšanas veidus:

  Drogas dāvanu karte  Drogas dāvanu karti var saņemt par jebkuru summu virs 5Ls, piemēram, 6.74Ls. Turklāt, izvēlēto summu būs iespājams izmantot vienā vai vairākās pirkumu reizēs. Dāvanu kartes var izmantot visos Drogas veikalos visā Latvijā.
  Vairāk informācijas - www.drogas.lv

  Maxima dāvanu kartes  Maxima dāvanu kartēm ir fiksētas summas – Ls5, Ls10, utt. Dāvanu kartes var izmantot visos Maxima veikalos visā Latvijā. Arī tos ir jārealizē 6 mēnešu laikā.

  Vairāk informācijas - www.maxima.lv.

  Rimi dāvanu kartes  Rimi dāvanu kartēm arī ir fiksētas summas – Ls5, Ls10, utt. Dāvanu kartes var izmantot Rimi veikalos visā Latvijā. Rimi dāvanu karšu derīguma termiņš ir 6 mēneši.   Vairāk informācijas- www.rimi.lv.

  Ziedojums labdarībai

  Uzkrāto summu ir iespējams ziedot labdarībai, palīdzot kādam no portālu Ziedot.lv realizētajiem projektiem.

  Vairāk informācijas - www.ziedot.lv.

  Gadījumā, ja radušās neskaidrības un jautājumi, lūdzu, rakstiet jautājumus atbalsta dienestam uz adresi: support@aptaujucentrs.lv un jums noteikti palīdzēs.

  [font= Roman;]Padomi, kā labāk pelnīt[/font]


  Atbildēt uz jautājumiem vajag uzmanīgi, jo gadās kontroles jautājumi. Piemēram, ja Jums sākumā uzdod jautājumu "Vai Electrolux ir kvalitatīva elektrotehnikas kompānija?" un Jūs atbildat "Jā", bet uz jautājumu aptaujas beigās "Vai Electrolux nav labs elektrotehnikas ražotājs?" Jūs atbildat "Jā", tad sistēma saprot, ka Jūs atbildējāt nepareizi un mazāk piedāvās augstas apmaksas aptaujas.    • Lappuse 1 no 1
  • 1
  Meklēšana:

Skatītākie raksti


Skatītākās filmas