Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Slavenības » Van Damme savai ukraiņu līgavai uzdāvina dzīvokli
Autors: Daavitis
9:28 AM

Holivudas kinozvaigzne Žans Klods van Damme savai ukraiņu līgavai nopircis dzīvokli. Grāvējfilmu varonis dzīvojamo platību iegādājies Ukrainas pilsētā Krivojrogā.

Aļonai Kaverinai slavenā beļģa dāvana bija patīkams pārsteigums, jo līdz šim viņa kopā ar vecākiem mitinājās «hruščovkā». Kā vēsta laikraksts «StarHit», pavisam drīz jaunajā dzīvoklī tiks pabeigti remontdarbi un van Dammes draudzene varēs ievākties tajā ar visu savu iedzīvi. 

Cik maksāja nekustamais īpašums un tā remonts, nav zināms, taču Kaverina jau agrāk lielījusies ar dārgajām dāvanām, ko saņēmusi no aktiera. Viņš savai mīļākajai pircis rotaslietas, somiņas, apavus un «Rolex» pulksteni par 90 000 dolāru. Pēc meitenes stāstītā, Vaņa, kā viņa pēc krievu modes dēvē savu līgavaini, simtiem reižu dienā atzīstoties viņai mīlestībā.

Holivudas kinozvaigzne un Krivojrogas Pedagoģiskās universitātes absolvente iepazinās 2099. gadā diskotēkā Honkongā, kur meitene aktieri savaldzināja ar savām ugunīgajām dejām. Vēlāk preses konferencē Žans Klods van Damme viņu publiski iepazīstināja kā savu līgavu. Mīlniekus arī neuztrauc tas, ka Kaverina ir 26 gadus jaunāka par līgavaini.


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]