Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Slavenības » "Lady Gaga" kļuvusi par Eltona Džona dēla krustmāti
Autors: Daavitis
10:22 AM
Popdīva "Lady Gaga" kļuvusi par krustmāti britu mūziķa Eltona Džona un režisora Deivida Fērniša trīs mēnešus vecajam dēlam Elijam.

Dziedātāja jau ir krustmāte pāra divgadīgajam dēlam Zaharijam.

"Viņa ir lielisks paraugs. Viņa ir jauna un bijusi izcila krustmāte Zaharijam. Mēs visi, kas iesaistījušies šajā biznesā, esam traki, taču tajā pašā laikā tādi paši cilvēki kā pārējie," viņš sacīja portālam "Extra".

65 gadus vecais Džons un 50 gadus vecais Fērnišs atklāja, ka bērni esot mainījuši viņu dzīvi. "Skatoties uz bērniem, var tik daudz mācīties par sevi un dzīvi," teica Fērnišs.

"Man patīk no rīta piecelties un paēst brokastis ar Zahariju," turpināja Džons. "Viss, kas man līdz tam šķita kaitinoši - kliegšana, bļaušana un dusmu lēkmes, tagad vairs neliekas tik trakas. Tās šķiet apburošas."

Fērnišs jau iepriekš izteicies, cik ļoti priecājas par "Lady Gaga" viņa pirmā dēla krustmātes lomā, jo viņa varot tiem daudz iemācīt. "Zaharijs kādu dienu no sava tēva iegūs neticamu muzikālu mantojumu, un viņa varēs izskaidrot, kā darbojas mūzikas bizness, jo viņa par to noteikti jau visu zina," viņš uzsvēra.

Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]