Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Slavenības » Ko vēl viņi prot?
Autors: Daavitis
12:21 PM

Ikdienā viņi ir redzami kā aktieri, sportisti, dziedātāji. Īsāk sakot, dara to, ko pieprot vislabāk , bet vai tas ir vienīgais, ko viņi prot un dara? Lūk daži mazie talantiņi, knifiņi vai vienkārši nodarbes par kurām, iespējams, Tu nezināji.

nbspDveins Džonsons Dwayne... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
1.

 Dveins Džonsons (Dwayne Johnson)

Viens no viņa talantiem ir būt lielākam par citiem. Dveins Duglass Džonsons pazīstams kā The Rock, amerikāņu aktieris un cīkstonis. Filmējies vairākās filmās, pati pirmā vadošā loma – „Skorpionu karalis”. Izcīnīti 16 WWF/E čempiontituli kā reslinga cīkstonim zem segvārda The Rock. Starp citu – svars 120kg, augums – 196cm. Liels gabarīts.

Viņš ir kā paredzēts priekš reslinga, sišanas, mešanas, vai vienalga kādā veidā mētājot savu pretinieku, cīņas. Bet vai varat iedomāties, ka viņš prot dziedāt? Jā, labi skanošā balss ir vēl viens viņa dabas dots talants. Lielais „milzenis” prot arī spēlēt amerikāņu futbolu, kas nav pārsteigums.

Lebrons Džeimss LeBron... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
2.

Lebrons Džeimss (LeBron James)

Lebrons Reimons Džeimss ir amerikāņu izcelsmes viens no populārākajiem un labākajiem basketbolistiem pasaulē. Neskatoties uz to, viņš neslēpj, ka basketbolā viens no viņa elkiem ir, daudziem labi zināmais saspēles vadītājs, Džeisons Kids (Jason Kidd).

 

Viņš ir ne tikai labs basketbola, bet arī amerikāņu futbola spēlētājs. Džeimss ir aizvedis savu vidusskolas komandu līdz štata pusfinālam.

Čenings Teitums Channing... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
3.

Čenings Teitums (Channing Tatum)

Čenings Metjū Teitums ir amerikāņu kinoaktieris, kinoproducents, dejotājs, modelis. Daudziem atpazīstams kā „Step up” galvenais varonis.

 

Kad bija jaunāks, viņš bija ļoti aktīvs un enerģijas pilns, tādēļ tika sūtīts gan uz beisbolu, gan futbolu, gan amerikāņu futbolu, kā arī vieglatlētiku. Čenings ir prasmīgs arī Kung Fu mākslā, kur arī nopelnījis jostas. Pirms aktiera karjeras bijis arī striptīza dejotājs, vienā vārdā sakot – talantīgs.

Escarontons Kačers Ashton... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
4.

Eštons Kačers (Ashton Kutcher)

Kristofers Eštons Kačers ir amerikāņu aktieris, producents, bijušais modelis un komiķis. Labi atpazīstams filmā "Kur ir mans autiņš, vecīt?” un nu jau arī seriālā "Divarpus vīri” aizvietojot Čārliju Šīnu.

 

Eštons var lepoties ne tikai ar veiksmīgu aktiera karjeru, bet arī grādu bioķīmijas inženierzinātnēs. Ko lai saka, izglītots komiķis, kurš labprātīgi brīvajā laikā izbauda snovošanas priekus.

Maikls Džordans Michael... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
5.

Maikls Džordans (Michael Jordan)

Maikls Džefrijs Džordans, iespējams visu laiku izcilākais baskebolists. Daudzu cilvēku elks un baskebtola simbols. Viņa komanda ir un būs Čikāgas "Bulls”, ar šo komandu izcīnīja sešus čempiontitulus.

 

Pēc basketbolista karjeras beigšanas nopietni pievērsies golfa spēlēšanai un ir pat bijis iekļauts ASV golfa izlases treneru kolektīvā. Veiksmīgi nodarbojas arī kā uzņēmējs, kā viens no apliecinājumiem ir NBA kluba Šarlotas „Bobcats” kontrolpaketes īpašnieka un kluba vadītāja, basketbola jautājumos, statuss. Paspējis arī pabūt profesionālā beisbola apritē.

Kristena Stjuarta Kristen... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
6.

Kristena Stjuarta (Kristen Stewart)

Kristena ir amerikāņu aktrise, vislabāk pazīstama ar lomu filmu sērijā „Krēsla”. 2012. Gadā tikusi atzīta par vislabāk pelnošāko Holivudas aktrisi.

Ko vēl viņa prot, ja neskaita aktiera mākslu? Žonglēšana. Izrādās viņa pat šo lietu pieprot diezgan labi. Tas arī nav viss, Kristena aizraujas arī ar sērfošanu un rakstīšanu. 

Selma Hajeka Salma... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
7.

Selma Hajeka (Salma Hayek)

Selma Valgarma Hajeka Himenesa – Pino.Ne tikai viņas vārds ir ievērojams, bet arī viņa pat ir viena no ievērojamākajām meksikānietēm Holivudā. Salma ir aktrise, režisore un producente. Labi atpazīstama filmā „Desperado”.

 

Tagad viņa ir aktrise, bet pirms aktieru karjeras viņai bija citi plāni. Viņa trenējās vingrošanā un bija tik profesionālā līmenī, ka pat saņēmusi uzmanību no Meksikas Olimpiskās komandas, pēcāk trenējusies jau kā olimpiskā vingrotāja.

Sūzana Sarandona Susan... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
8.

Sūzana Sarandona (Susan Sarandon)

Sūzana Ebigeila Tomelina ir amerikāņu aktrise. Ir tikusi nominēta septiņām Zelta globusa balvām par lomām dažādās filmās.

Izrādās Sūzanu aktrises karjera nemaz tik ļoti nenoslogo, jo viņas aizrautība ir pingpongs. Viņa ar to aizrāvusies tik tālu, ka pat investējusi Manhetenas galda tenisa klubā.

Reičela Vaisa Rachel... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
9.

Reičela Vaisa (Rachel Weisz)

Reičela Vaisa ir angļu filmu un televīzijas aktrise. Atveido vienu no galvenajām lomām filmā „Mūmija” kā arī citās, panākumiem bagātās, filmās.

 

Prot veikli apvaldīt vienriteni, šo spēju apguva filmējoties „The Brothers Bloom” filmā. 

Edvards Helms Edward... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
10.

Edvards Helms (Edward Helms)

Edvards Pārkers Helms ir amerikāņu aktieris, daudziem zināms kā zobārsts filmā „Paģiras”. Epizodē, kur pats zobārsts izrauj sev priekšējo zobu un lielu filmas daļu staigāja bez tā, izrādās filmas režisoriem un veidotājiem nemaz par to nav bijis jāpiepūlas, lai uztaisītu to reālu, jo Edvards izmanto zobu implantu. Bet ne par to ir stāsts.

 

Izrādās basketbola bumbas griešana uz viena pirksta viņam ir vien tāda pastaiga pa spēļu parku, jo viņš to prot darīt gandrīz ar jeb ko, kas, protams, fiziski ir iespējams. Savā ziņā unikāls talants.


Lil Veins Lil WayneDveins... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
11.

Lil Veins (Lil Wayne)

Dveins Maikls Kārters ir amerikāņu reperis. Interesanti, ka jau 9 gadu vecumā pievienojās ierakstu kompānijā līdz ar to kļūstot par jaunāko tās dalībnieku un aizsākot savu repera karjeru.

 

Veins ir ieguvis grādu psiholoģijā. Tas viņam droši vien ir palīdzējis izzināt repa mūzikas pārstāvjus. Viņš arī pieprot braukt ar skeitbordu, kas ir viens no viņa hobijiem.

Metjū Perijs Matthew... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
12.

Metjū Perijs (Matthew Perry)

Populārā seriāla „Draugi” viens no varoņiem, ir kanādiešu – amerikāņu aktieris un komiķis.

Metjū pirms aktiera karjeras ir spēlējis junioru tenisa aprindās, ierindojoties kopā ar augstu vērtētiem tenisistiem.

Bredlījs Kūpers Bradley... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
13.

Bredlījs Kūpers (Bradley Cooper)

Bredlijs Čārlzs Kūpers ir amerikāņu aktieris un līdzīgi kā Edvards Helms ir viens no filmas „Paģiras” zvaigznēm. 2011.gada žurnāls „Peoplle” viņu nosauca par „seksīgāko dzīvo cilvēku”.

 

Runājot par seksīgumu, viņa apslēptais talants ir, gandrīz, perfekta franču valodas pārvaldīšana, ko arī nereti dēvē par „seksīgu talantu”, jo kā jau zināms – franču valoda ir mīlas valoda.

Kolins Farels Colin... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
14.

Kolins Farels (Colin Farrel)

Kolins Džeimss Farels ir īru aktieris, saņēmis arī zelta globusu kā labākais aktieris. Uzskata, ka Als Pačino ir labākais savas paaudzes aktieris. Kolins ir lepns par to, ka ir īrs un neslēpj to.

 

Kolins ir ļoti labs līnijdejās, pat ir pasniedzis nodarbības. Aizraujas arī ar jogu. 

Džastins Bībers Justin... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
15.

Džastins Bībers (Justin Bieber)

Džastins Drū Bībers ir kanādiešu dziedātājs, dziesmu autors un aktieris. Viņa karjera aizsākās portālā „YouTube”, kur viņu „atrada”. Tā nu sākās viņa slaveni skandalozā dziedātāja karjera ar lieliem panākumiem.

 

Viņš prot salikt rubika kubiku zem 2 minūtēm.

Kordozars Kelvins Broudess... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
16.

Kordozars Kelvins Broudess, jaunākais (Snoop Dogg)

Snoop Dogg ir amerikāņu reperis un aktieris. Šobrīd viņš ir nomainījis pseidonīmu uz Snoop Lion un ir pievērsies regeja žanram.

Snoop Dogg jeb Snoop Lion ir sertificēts amerikāņu futbola treneris un kalpoja kā galvenais treneris viņa dēliem jauniešu futbolu komandā. 

Brūss Viliss Bruce... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
17.

Brūss Viliss (Bruce Willis)

Volters Brūss Viliss visiem zināms kā cietais rieksts, precīzāk, Džons Makleins. Brūss ir saņēmis dažādus apbalvojumus un publiski ir parādījis savu atbalstu ASV Gaisa spēkiem. Īsāk sakot – kurš gan nezin šo aktieri. Starp citu, drīzumā Brūss piekto reizi kļūs par tēvu.

 

Viliss spēlē mutes harmonikas , ik pa laikam uzstājoties kopā ar savu grupu „The Accelerators”.

Kriss Pols Chris... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
18.

Kriss Pols (Chris Paul)

Kristofers Emanuels Pols ir amerikāņu basketbolists, viens no labākajiem saspēles vadītājiem NBA. Pašlaik pārstāv Losandželosas „Clippers” komandu.

 

Ārpus laukuma Pols izbauda boulinga priekus, viņam pat pieder franšīzes profesionālā Boulingu asociācijas līgā. Daudzos boulinga pasākumos piedalījies kā vadītājs. 

Džīna Deivisa Geena... Autors: Lotārs Ko vēl viņi prot?
19.

Džīna Deivisa (Geena Davis)

Džīna Deivisa pazīstama kā amerikāņu aktrise, producente. Viena no spilgtākajām lomām –  filmā „Stjuarts Mazais”,  kā arī 3 bērnu māmiņa.

Džīna prot pielietotu stopu jeb arbaletu, kas ir aukstais šaujamierocis bultu šaušanai. 1999.gada pretendēja uz Amerikas Olimpisko izlasi, iekļūstot top 32 un sasniedzot pusfinālu.


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]