Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Joki » Paskaidrojums ceļu policijai
Autors: Daavitis
8:11 PM

...talantīgo cilvēku zemē Krievijā.

2013 gada pulksten ar... Autors: Raziels Paskaidrojums ceļu policijai
1.

2013. gada *** pulksten *** ar skūteri  Gilera Fuoco 500 pārvietojos Sarkanarmijas prospekta virzienā. Noteikumus nepārkāpu,  sekoju līdzi situācijai uz ceļa.
Krustojumā ar Berounas ielu negaidīti   pie  sarkanās gaismas izbrauca a/m Hummer melnā krāsā bez  valsts numura. Es, cenšoties izvairīties no CSNg  biju spiests bremzējot iebraukt pretējā braukšanas joslā un apstāties uz apmales.
Aiz sevis izdzirdēju spēcīgu sitienu. Ieraudzīju, ka a/m Hummer ir ieskrējusi armani vienā virzienā braucošajā a/m Suzuki Jimny,  praktiski noraujot tai motora pārsegu. Ieraugot pie cietušās a/m Suzuki Jimny stūres  meiteni, es devos sniegt viņai pirmo palīdzību.
Pieejot pie mašīnas es uz aizmugurējā sēdekļa pamanīju bērnu,  atvēru cietušā automobiļa bagāžnieku, caur to izvilku puisīti,   sameklēju  avārījas trijstūri, uzstādīju to un caur vadītāja durvju logu palīdzēju meitenei-autovadītājai izkļūt ārā.

Nogādāju viņu un bērnu uz... Autors: Raziels Paskaidrojums ceļu policijai
2.

Nogādāju viņu un bērnu uz ceļa nomali un pārliecinājos, ka viņi nav nopietni cietuši,  palūdzu  a/m Mitsubishi Airtrek vadītājam, kurš arī bija apstājies sniegt palīdzību, izsaukt ātro palīdzību un ceļu policiju.
Pēc tam es piegāju pie a/m Hummer, lai  pārliecinātos, vai tās vadītājam arī nav nepieciešama mana palīdzība. Šīs a/m atvērtajā logā ieraudzīju divus cilvēkus   no dienvidu reģioniem  Es domāju, ka tie ir apmaldījušies spāņu tūristi un draudzīgi pajautāju spāniski, vai viņi pamanīja luksofora sarkano gaismu: - "Al huele pido rosa?" (Spāņu valodu mācījos skolā pie PSRS  vēstniecības Madridē, kur par šoferi strādāja  mans tēvs).

Atbildes vietā am Hummer... Autors: Raziels Paskaidrojums ceļu policijai
3.

Atbildes vietā a/m Hummer vadītājs caur sava automobiļa atvērto logu ar kreiso roku iesita man galvas apvidū.   4 salauztos pirkstus  viņa kreisajai rokai es varu izskaidrot ar to, ka man galvā bija ķivere.  Pēc tam viņš izkāpa no mašīnas un iesita man pa galvu ar labo roku. Tā es varu paskaidrot  lūzumu spieķa kaula apvidū.
Pēc a/m Hummer  pasažieris man iesita ar kaut kādu smagu priekšmetu pa muguru, es ar viņu nekāvos, bet vienkārši akurāti noguldīju uz asfalta un  gaidīju ceļu policijas  ierašanos. Viņa salauzto degunu un žokli es varu izskaidrot ar to, ka a/m Hummer un a/m Suzuki Jimny sadursmes brīdī nenostrādāja drošības spilveni un viņš savainojās pret automobiļa priekšējo paneli.

Par gabalos saplēstu... Autors: Raziels Paskaidrojums ceļu policijai
4.

Par gabalos saplēstu Mahačkalas pilsētas deputāta  palīga apliecību, kura atradās viņa mutē un barības vadā   es neko paskaidrot nevaru, jo es par to neko nezinu. 
Kaut ko paskaidrot par pilsoņu grupu uz motocikliem  es arī nevaru, jo šos cilvēkus es nepazīstu.
Tāpat man nav zināms, kas sadūra visas a/m Hummer riepas, kurš ar lauzni pārdūra mašīnas jumtu, izsita tai stiklus, sagrieza ādas salonu, kā arī ar lauzni izkropļoja jau tā cietušo motora pārsega daļu un dzinēju.
Manu vārdu patiesumu var apstiprināt CSNg  dalībnieki, piemēram a/m Mitsubishi Airtrek un a/m Suzuki Jimny vadītāji.

 
 
 
 
 Autors: Raziels Paskaidrojums ceļu policijai

Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]