Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Joki » Par ko liecina tas, ko velc mugurā ejot gulēt
Autors: Daavitis
8:19 PM

Nu, nepievērs uzmanību tam kas rakstīts šeit un tin uz leju. 

PidžamaPavisam noteikti tev... Autors: Mortem Par ko liecina tas, ko velc mugurā ejot gulēt
1.

Pidžama


Pavisam noteikti tev mīļas bērnības atmiņas, kad uz nakti vilki vilnas zeķes un turēji īkšķi, lai tevi neapēd tas, kas dzīvoja skapī. Protams, ja pidžama ir ar sirsniņām vai aitiņām, un tev ir 20 gadu, nu varu teikt tikai vienu – tev piestāv! 

Garais naktskreklsVisticamāk... Autors: Mortem Par ko liecina tas, ko velc mugurā ejot gulēt
2.

Garais naktskrekls


Visticamāk tu šo naktskreklu izvēlies tāpēc, ka tev patīk, kad „apakšstāvā” viss ir brīvi. Bet iespējams, tev patīk kā izceļas tavas slaidās, spalvainās kājas. Tas lai nu paliek katra paša ziņā, bet viens vispārzināms fakts – vīrieši, kas valkā garos naktskreklus izskatās amizanti.

Tikai... Autors: Mortem Par ko liecina tas, ko velc mugurā ejot gulēt
3.

Tikai krekls/šorti


Skaidri redzams, ka tev patīk izcelt kādu sava ķermeņa daļu, nesaprotu kāpēc tu to dari naktī, bet tas vairs nav svarīgi. Šie cilvēki dievina ērtības un komfortu, tāpēc viņi sevi neapgrūtina ar otra apģērba gabala meklēšanu pirms iešanas gulēt.

TreniņtērpsScarono tu velc... Autors: Mortem Par ko liecina tas, ko velc mugurā ejot gulēt
4.

Treniņtērps


Šo tu velc ejot gulēt, jo tev riebjas to vilkt ejot uz sporta zāli/ stadionu. Katrā ziņā sports tev ne visai patīk. Naktī, pamostoties, tev patīk treniņtērpa kabatās atrast noklīdušas konfektes vai sen pazudušas atslēgas. Tad tu turpmāko nakti pavadi domājot, kā tās tur nonākušas. Tomēr vismulsinošāk ir kabatā atrast lietu, kas nemaz nepieder tev.

Svescaronas drēbesCilvēki... Autors: Mortem Par ko liecina tas, ko velc mugurā ejot gulēt
5.

Svešas drēbes


Cilvēki, kas tādas velk mugurā ir ļoti reti sastopami, jo dabūt no kāda apģērbu bez konfliktiem bieži vien ir problemātiski. Svešās drēbes šie cilvēki dabū pludmalēs, ģērbtuvēs vai ielaužoties svešās mājās. Es neatbalstu ielaušanos svešās mājās un drēbju čiepšana arī ir diezgan dīvaina.

Džinsi un kreklsVisticamāk... Autors: Mortem Par ko liecina tas, ko velc mugurā ejot gulēt
6.

Džinsi un krekls


Visticamāk gulētiešanu tu nākamajā rītā nemaz neatceries. Pamosties dienas drēbēs gadās ja iepriekšējā vakarā esi bijis iereibis un pēdējais, ko atceries, ir tas, kā kāds tev velk nost apavus. Ja pamosties un visas drēbes ir vietā, vari priecāties, ka neesi nonācis kāda rokās, kam patīk gopīt svešās drēbes. Bet, iespējams, tev iepriekšējā vakarā bija slinkums pārģērbties.

Pa plikoApvaicājoties par... Autors: Mortem Par ko liecina tas, ko velc mugurā ejot gulēt
7.

Pa pliko


Apvaicājoties par šo tēmu neatkarīgiem cilvēkiem, secinu, ka kaili guļ diezgan daudzi. Protams, tas nav slikti, bet ja gadās ar tādu dzīvot vienā koju istabā... nu droši vien nav pārāk patīkami. Neaizmirsīsim, ka pliks, deviņos no desmit gadījumiem, pamostas Pēteris.


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]