Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Joki » Nespēju neielikt :D
Autors: Daavitis
1:32 PM
* Vakar Latvijas ministru prezidents paziņoja, ka Latvijas ekonomika pēc iestāšanās Eiropas Savienībā veikusi milzīgu lēcienu, tiesa gan - bez izpletņa. 
* Nesen Latvija sākusi eksportēt uz Ukrainu pelēkos zirņus, lai Ukraina nebūtu atkarīga no Krievijas gāzes. 
* Latvijā izveidojas jauns birojs – „Departaments cīņā ar krīzi”, birojs no valsts budžeta saņem 20 miljonus, pēc kā tiek izveidota vel viena struktūra – „Darbinieku meklēšanas birojs Departamentam cīņā ar krīzi”. 
* Latvijā jauns nacionālais ēdiens – pelēkie zirņi BEZ speķa. 
* Klientu piesaistei tiek rīkota izpārdošana ar nosaukumu – Trakās dienas Čaka ielā. 
* Valstī krasi paaugstinās noziedzības līmenis, pirmajā pusgadā fiksētas 2000 zādzības, un tas ir tikai Finanšu ministrijā. 
* "Pašam savs spilvens" - tāds tagad ir galvenais noteikums Jaunā Viļņa dalībniekiem. Taupības nolūkā Igors Krutojs dalībniekus izmitina savā dāčā, bet pats konkurss norisinās turpat dārzā. Galvenā balva ir biļete atpakaļ uz Maskavu. 
* Maijā Latvija uz Eirovīziju sūtīs vecu večiņu, kas spēlē kokli pie Brīvības pieminekļa ar devīzi – „vajag parādīt Eiropai, ka mēs vel esam dzīvi, bet, nedod dievs, uzvarēt un rīkot pašiem”. 
* Protams, krīze skar arī Latvijas modi, piemēram, Kalvīša kungs tagad nēsā tikai vienu dubultzodu. 
* Ja baņķieris nodod tukšas pudeles, tad valstī ir tukšas bankas. 
* Pēc tam kad "Rīgas siltums" visiem saviem klientiem atslēdz siltumu, Krievijā translē reportāžas par šovu Latvijā – "Ledus laikmets". Neiztikt arī bez starpgadījumiem - apmēram 50 Latvijas striptīza dejotājas piesalst pie stieņiem. 
* Par ministru prezidentu kļūst maestro Raimonds Pauls – pēc principa – ja mirstam, tad ar mūziku. 
* Desmitais krīzes gads – Kalvīša kungu neielaiž ASV, jo, redz, dzīvē viņš nemaz nelīdzinās tam cilvēkam, kas pases foto. 
* Bijušai Parex bankas direktors tagad jauki iekārtojies centrāltirgū un tirgojo semočkas par dieviem latiem kontrolpaciņā, savukārt Godmaņa kungs izdod kulinārijas grāmatu „100 receptes ēdieniem no zivju pirkstiņiem”. 
* Sludinātāji uzbāžas cilvēkiem uz ielas ar jautājumu: ”Vai Jūs ticiat dzīvei pēc krīzes?” ja nē, tad "varbūt nopirksiet Godmaņa kulinārijas grāmatu?

Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]