Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Joki » Kā iemīlēt savu darbu
Autors: Daavitis
8:11 PM

"Mīļā Suzanna! Pagājušajā nedēļā man bija nepatikšanas darbā. Es zinu, ka Tavs darbs arī Tev sagādāja dažus sarūgtinājumus, un es padomāju, kad Tu izlasīsi par sava brāļa piedzīvojumiem, Tu sapratīsi, ka Tev nebūt neklājas tik slikti!

nbspPirms pastāstīt Tevkas... Autors: Raziels Kā iemīlēt savu darbu
1.

 Pirms pastāstīt Tev,kas ar mani notika, man Tev jāpastāsta daži ar manu darbu saistīti tehniski sīkumi. Kā Tu jau zini, mana darba vieta atrodas jūras dibenā. Savā darba vietā es nēsāju  "slapjo" kostīmu. Šajā gadalaikā, kā Tu zini, jūra ir ļoti auksta.  Un, lai nesaltu, ūdenslīdējiem ir savas viltības! Mums ir jaudīga ūdens sildīšanas iekārta. Šis $20 000 vērtais tehnikas brīnums iesūc ūdeni no jūras, uzsilda to līdz patīkamai temperatūrai un novada lejup pa cauruli, kura atrodas blakus gaisa caurulei. Ārkārtīgi laba ideja- es šo patīkamo iespēju biju izmantojis jau vairākkārt un bez problēmām.  

Kad es nolaižos lejāes ņemu... Autors: Raziels Kā iemīlēt savu darbu
2.

Kad es nolaižos lejā,es ņemu cauruli ar silto ūdeni un iespraužu sava tērpa apakšdaļā. Tas piepildās ar silto ūdeni un tu strādā, juzdamies tik omulīgi, it ka atrastos džakūzi.  Viss bija jauki līdz tam brīdim, kad sajutu, ka man niez pakaļa.  Es, protams, to pakasīju. Bet tas tikai saasināja problēmu- pakaļu sāka dedzināt kā ar uguni. Es izrāvu cauruli no sava kostīma, bet viss sliktais jau bija noticis: ūdens sildītājs bija no jūras iesūcis medūzu  un novadījis uz mana tērpa apakšdaļu.  Par cik mana mugura ir gluda, medūza nevarēja tur pieķerties, bet  spraugai starp pēcpuses vaigiem paveicās mazāk. Kad es sāku kasīt, lai novērstu niezi, es ietrinu medūzu sev pakaļā. 

Es ziņoju savam... Autors: Raziels Kā iemīlēt savu darbu
3. Es ziņoju savam priekšniekam par situāciju. Viņa norādījumi bija visai neskaidri, jo viņš kopā ar pieciem citiem ūdenslīdējiem smējās gandrīz pa grīdu vārtīdamies.  Skaidrs, ka es nebiju spējīgs turpināt darbu, pēc tam man vēl priekša stāvēja trīs mokošas apstāšanās reizes, lai  paceļoties  novērstu dekompresiju.  Tas aizņēma 35 minūtes, un tikai tad es varēju nokļūt virspusē, pēdējo dekompresiju izejot kamerā. Kad es izkļuvu ārpusē, mans vienīgais apģērbs   bija tikai vara ķivere galvā. Pēc tam, kad tiku laukā no ūdens, pie manis pienāca medbrālis, un, raudot no smiekliem, pasniedza man tūbiņu ar pretindes krēmu,kuru lika ietriept pakaļā. Krēms nodzēsa liesmas pēcpusē, bet es vēl divas dienas nevarēju iet uz tualeti pa lielam, jo mana pakaļa bija aizpampusi ciet.  Nākošajā reizē, kad Tev būs nepatikšanas darbā, padomā par to,cik daudz sliktāk būtu, ja Tev pakaļā iebāztu medūzu. Un tagad atkārto "Es mīlu savu darbu,es mīlu savu darbu, es mīlu savu darbu!"
 
 
 
 
 Autors: Raziels Kā iemīlēt savu darbu

Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]