Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Joki » Darbs caur aģentūru . Kipra 3
Autors: Daavitis
8:17 PM

Tātad turpinām ar to ka boss zvanīja uz aģentūru un bija manas pirmās darba dienas vakars.


Ko viņš man pateica? ! - Draugs, piedod ka tā ir sanācis bet es diemžēl nevaru Tevi atstāt šajā darbā jo Tavā CV, ko bija sagatavojusi Tava aģentūra Latvijā, bija rakstīts ka esi futbola treneris kas šai viesnīcai bija viena no prioritātēm un kas bija vajadzīgs.

Jo mums šeit uz šī laukuma (kas īstenībā bija mazs mini futbola laukums) notiek "baigie" futbol mači.

Tā nu es paliku uz pauzes un vaicāju viņam - A ko man tagad darīt? Man tak nav kur iet un atpakaļ ceļam naudas tak arī nav jo biju atbraucis nopelnīt nevis uz vienu dienu apskatīties kā Jums te viss izskatās!

Viņš - Bet kāpēc tad Tu rakstīji savā CV ka esi futbola treneris?

Es- Es savu CV netaisīju , to taisīja aģentūra . (Kas bija lielākā kļūda visā)

PRECIZĒJU: Kad taisīju visu un kārtoju papīrus tad man tur bija jāsniedz atbildes uz jautājumiem kā piemēram - 1.Tev ar galvu viss kārtībā? 2.Tu zini kas ir sports? 3.Kaut ko pa angliski un krieviski rubī?

Uz visiem jautājumiem no manas puses protams izskanēja atbilde - JĀĀ! Un no aģentūras - Eī, bet tas ir tieši tas ko mēs meklējam. Tas maksās tikai 200 Latus + apmēram tikpat par biļeti. Atsūti mums kādas 5,6 bildes lai varam ielikt CV. 

Tā nu bildes tika aizsūtītas BET tagad šajā brīdī atklājās kļūda pie kā itkā vainīgs biju es!! Kā vienu no bildēm aizsūtot aģentūrai šo bildi kurā esmu nofotografējies pie "LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJAS" zīmes.

Ar šo bildi sākās tas ka aģentūrā bija visi kopā izdomājuši ka es esmu mācijies tajā skolā un kas protams tika ierakstīts "manā CV". Zinu ka daudzi varētu teikt ka tas bija muļķīgi ,man neizlasīt CV.

Bet ja jūs draugi zinātu cik draudzīgas viņas ir un tā un šitā. Nu es nekad mūžā nedomātu ka viņas mani varētu kā piemānīt vai kā un kāpēc neuzticēties?!

Viņas vienkārši dara savu nebūt ne tik godīgo darbu.  

LABI! - ATPAKAĻ PIE KIPRAS UN BOSA.


Viņš dzirdot manu šo stāstu pateica tikai to ka viņš strādājot tajā darbā jau 35 gadus un ir dzirdējis visādus atgadījumus bet nu šis esot tiešām traks!

vIŅŠ: Tātad šonakt paliec vēl dzīvoklī, bet no rīta ap 12.00 atnāc pie manis. Es ar viesnīcas vadību mēģināšu sarunāt lai Tev atļauj padzīvot kādas pāris dienas dzīvoklī!

Es : Labi! Un paldies!


Nu neko. Tātad mana pirmā un pēdējā darba maiņa bija beigusies. Aizgāju uz dzīvokli. Apsēdos gultā un , piedodiet par rupjību , pie sevis nodomāju - "Nu vecīt, nu gan esi tāda dirsā ka jopcik!"

Ar nemierīgu prātu tomēr aizmigu. 
Pienāk nākošās dienas rīts! Pamostos ieeju dušā, atveru aizkarus un paskatos ārā to brīnišķīgo skatu!

Saule spīd. Palmu lapās redzams ka pūš maziņš vējiņš. Jūra zilgo. Jutos atkal ļoti labi jo mēģināju sliekties tikai uz to labāko un uztvert to kā kārtējo piedzīvojumu kurš man jāpārdzīvo. 
Saģērbos un soļoju pie "bosika".

Šis man tik ātri pateica : " Sveiks Intar, Tev ir 10 dienas laika lai atrastu darbu vai brauktu mājās un + vēl sarunāju ka varēsi nākt uz viesnīcu ēst brokastis,pusdienas, vakariņas!

- DER?

Tajā brīdī es vispār nezināju ko darīt! Tas taču bija lieliski! Pateicos viņam un viņš aizgāja, novēlēdams man veiksmi! 
Tā es tur dzīvoju kādas 5 dienas kā kūrortā vazājoties pa bāriem un ēdnīcām lai tiktu internetā jo manā dzīvoklī nebija interneta un viesnīcā man bija atļauts uzturēties tikai uz ēšanas laiku. + vēl gribu pateikties vienam draugam kurš man palīdzēja iet viņa viesnīcā kurā viņš strādāja sēdēt pie interneta.

Tad beidzot, pēc 5 dienām, tikai izstāstīju vecākiem ka man ir vāks un ka mani atlaida! < tagad man tas šķiet smieklīgi . 

Viņi teica lai braucot tad uz māju. Ka tēvs naudu atsūtīs. Bet atkal problēmas!!! 

Tajā brīdī kad biju Kiprā bija moments kad visas bankas "aiztaisīja" ciet un nekur nekādīgi nevarēja izņemt naudu. Un īstenībā man pat kartes nebija jo kā aģentūrā teica - Tev latviešu karte tur būs nevajadzīga jo tāpat Tev būs jātaisa Kipras karte. Tā nu es viņu līdzi nemaz nepaņēmu! Bet nu nepadevāmies, meklējām variantus. Un atkal notiek brīnumi!!!!!


Vienu dienu man pazvanīja aģente kura bija taisījusi manus papīrus un vaicāja kā man iet? - Uz ko es protams atbildēju ka viss ir "sadirsts". Ka nav tā kā bija solīts. Pirmkārt jau tika solīts darbs bet tā te nav utt. !!!! Viņa bija apbēdināta par to ka CV ir tiešām uztaisīts nepariezi un tikai teica kā tā nevajadzēja būt - Vienvārdsakot apzinājās savu vainu!


Tad nu man bija vēl viens cilvēks kurš varētu man palīdzēt atrast darbu Kiprā! Viņa meklēja ilgi un sūtīja man visādus piedāvājumus, bet tie nederēja jo man bija tikai 5 dienas laika bet tās pārējās iestādes kurām vajadzēja darbiniekus ,vajadzēja tos tikai pēc 2vām nedēļām. Tātad biju atkal sprukās.

Bet tad divas dienas pirms manas palikšanas uz ielas viņa atrakstīja man tā : - Es Tev lētu biļeti tagad varu nopirkt uz Lielbritāniju. Līdz tam laikam es mēģināšu tur atrast Tev darbu jo te Kiprā vairs nezinu kam zvanīt un kam prasīt. Jo ir pārāk agrs un ļoti daudzas viesnīcas ir ciet. Bet ja neatradīšu darbu līdz tam laikam tad nopirkšu arī biļeti uz Latviju!

Es pats tajā brīdī spēju viņai tikai teikt ka tas ir lieliski un tā! Jo domāju ka viņa tikai dara savu darbu pa ko biju samaksājis naudu un vairāk nekas cits mani neinteresē. Jau tās pašas dienas vakarā viņa man uz e-pastu atsūtīja biļeti uz London,Stasted lidostu.


Tad nu man bija uz to brīdi divas somas ar drēbēm utt. , lidmašīnas biļete un 2 eiro. Bet nu tak vēl kaut kā jātiek no tās Limassol(pilsēta kur biju) uz Paphos(pilsēta kurā ir lidosta). Tad nu par to nākamajā stāstā! - Kā tikt bez naudas uz tik tālu pilsētu?!!?!? Un ja ietu ar kājām tā pat nepaspētu. Kā cilvēki palīdzēja un kāda ķibele sagadījās Kipras lidostā. 
Protams ja būs lasītāji!  
Visu gaišu!


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]