Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Joki » Daily FML #1
Autors: Daavitis
1:06 PM
1.

Šodien, čatojot ar savu puisi, es atklāju, ka viņš kopē vecās īsziņas, lai viņam nebūtu jāraksta jaunas, jo es neesmu viņa uzmanības vērta. FML.

Scaronodien strādājot... Autors: twist Daily FML #33
2.

Šodien, strādājot aptiekā es pamanīju savu bijušo puisi, kurš man vēljoprojām patīk. Tādēļ, ka es biju vienīgā kasiere, es cerēju, ka viņš kaut ko nopirks, un mēs varbūt varēsiem parunāties, un varbūt pat viņš mani atkal iemīlēs. Tieši kā es biju gribējusi, viņš kaut ko nopirka. Viņš nopirka prezervatīvus. FML.

Scaronodien es sēdēju... Autors: twist Daily FML #33
3.

Šodien es sēdēju virtuvē un ēdu, kad pēkšņi virtuvē ienāca mana mamma kas bija dzērumā, un uzkliedza tējkannai par to, ka tā pietiekami ātri nevāra. Tad viņa paskatījās uz mani, un uzkliedza man par to, ka es lieku tējkannai nevārīties, un sabotēju visu. Tagad man ir mājas arests, jo es veicu apšaubāmus darījumus ar tējkannu. FML.

Scaronodien mana mamma man... Autors: twist Daily FML #33
4.

Šodien mana mamma man uzdāvināja viņas "speciālo" dāvanu, priekš manas 21. dzimšanas dienas. Tā bija uzposta un izgreznota lelle. FML.

Scaronodien es devos uz... Autors: twist Daily FML #33
5.

Šodien es devos uz mašīnu remontu, lai nomainītu riepas. Kad mani ieraudzīja mehāniķis, viņš pacēla roku, tādēļ es viņam iedevu pieci. Izrādijās, ka viņš tikai ir gribējis mašīnas atslēgas. FML.

Scaronodien es aizgāju pie... Autors: twist Daily FML #33
6.

Šodien es aizgāju pie ārsta. Pēc apskates es aizgāju uz blakus telpā esošo tualeti. Izrādijās, ka sienas nebija no skaņas izolējoša materiāla, jo kamēr es nokārtojos, es varēju dzirdēt kā ārsts saka savam asistentam: "Ak dievs! Kāda iespēja vispār ir, ka viņš atradīs sievu?" FML.

Scaronodien mēs ar puisi aiz... Autors: twist Daily FML #33
7.

Šodien mēs ar puisi aiz mājas muļķojāmies, kad viņš mēģināja mani pacelt. Viņam tas neizdevās. Tad es mēģināju pacelt viņu, un man tas izdevās bez mazākās piepūles. FML.

Scaronodien mums ar draugu... Autors: twist Daily FML #33
8.

Šodien mums ar draugu pirmo reizi bija sekss. Stundu pēc seksa, mans puisis izšķīrās no manis, tāpēc, jo "mana orgasma seja ir riebīga." FML.

Scaronodien mans boss... Autors: twist Daily FML #33
9.

Šodien mans boss ielaida birojā santehniķus, lai viņi salabotu mūsu tualetes. Mans darbs ir pagrabā krāmēt kastes. Pēkšņi viena no pagrabā esošajām trubām no pārslodzes plīsa, un es tiku apliets ar šķidrumu. Diemžēl tā bija kanalizācijas truba. Tādēļ, ka dušu laboja santehniķi, es nevarēju nomazgāties, tāpēc man bija jāstrādā čurās, un ar maziem kaku gabaliņiem uz kājām. FML.

Scaronodien mani parubīja... Autors: twist Daily FML #33
10.

Šodien mani parubīja cilvēks, kas man ir līdz jostas vietai. FML.


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]