Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Joki » Ar sniega bumbu gandrīz sagrauj kopmītņu istabiņu
Autors: Daavitis
9:30 AM
ASV Oregonas štatu piemeklējuši spēcīgi sniegputeņi, kas ļāvuši iedzīvotājiem izbaudīt ziemas priekus. Rīda koledžā netālu no Portlendas pilsētas studentu izpriecas gan beigušās bēdīgi – jaunieši vairs nav spējuši savaldīt pašu savelto milzīgo sniega bumbu, un tā ietriekusies vienā no studentu pilsētiņas namiņiem, gandrīz sagraujot tā sienu un nodarot materiālos zaudējumus.

Laikraksts «Reed Magazine» raksta, ka vairākiem studentiem izdevies savelt vairāk nekā 400 kilogramus smagu sniega bumbu. «Lai gan puišu specializācija ir matemātika, viņi nebija ņēmuši vērā, ka uz slīpās nogāzes kontrolēt tik smagu lodi vairs nebūs viņu spēkos,» ironizē laikraksts. 

Sasniegusi kritisko svaru, sniega bumba patiešām kļuvusi nevaldāma, sākusi ripot tieši lejā pa nogāzi un pēc kādiem 15 metriem ietriekusies vienā no namiņiem, radot labi redzamu plaisu tā sienā.

Koledžas pārstāvis Kevins Maijers stāstījis, ka bojājumu novēršana izmaksās gandrīz 3000 dolāru, taču šī summa no vainīgajiem netiks piedzīta. «Puiši uzreiz atnāca un godīgi pastāstīja, kas noticis, viņi nožēlo savu neapdomību. Tāpēc nekādas disciplināras sankcijas pret viņiem netiks vērstas,» stāstījis Maijers. 

Viņš piebildis, ka plaisa sienā nav tik liela, lai tās dēļ mājoklis būtu jāpamet studentiem, kuri dzīvo cietušajā namiņā, un remontu tajā varēs veikt vasarā. Studenti gan brīdināti, ka velt sniegavīrus uz nogāzes, kas atrodas virs studentu pilsētiņas, nav prāta darbs – šai nodarbei iespējams izvēlēties piemērotāku vietu.


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]