Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Fakti » Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
Autors: Daavitis
11:32 PM

Cilvēku dzīvē notiek dažādi notikumi, kas liek mums mainīt uzskatus un liek novērtēt to, kas atrodas tuvumā. Šajā rakstā ir minēti notikumi, kas izmainījuši citu dzīves.

Nu tad ievērtē rakstu lasītāj! 

Foto: © Ned Frisk/Corbis
rdquoScaronodien pēc 72... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
1.

”Šodien, pēc 72 stundu ilgās maiņas ugunsdzēsēju depo, kāda sieviete pārtikas preču veikalā pieskrēja pie manis un mani apskāva. Šī sieviete, redzot, ka es viņu neatpazīstu, ar laimīgu smaidu uz sejas un asarām pilnām acīm man pateica: "2001. gada 11. septembrī tu iznesi mani no Pasaules Tirdzniecības Centra”.”

rdquoScaronodien mans 70... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
2.

”Šodien mans 70 gadus vecais vectēvs ieguva bakalaura grādu biznesa studijās. Viņš ir bijis veiksmīgs uzņēmējs lielāko daļu savas dzīves. Kad pajautāju, kamdēļ gan viņam vajadzēja iegūt bakalaura grādu šādā vecumā, viņš man atbildēja, ka pirms 50 gadiem to apsolīja savai mātei, pirms viņa zaudēja cīņā ar vēzi.”

rdquoScaronobrīd mana 54... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
3.

”Šobrīd mana 54 gadus vecā mamma ir vesela sieviete, kurai pieder sekmīgi darbojošās maiznīca – viņas mūža sapnis. 15 gadus iepriekš viņai tika diagnosticēts vēzis. Saskaroties ar nāvi, viņa pameta savu veikala lietvedes darbu, atklāja maiznīcu, sāka ķīmijterapiju un izveseļojās. Viņa izrādījās veiksmīga visos šajos virzienos.”

rdquoScaronodien vedu... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
4.

”Šodien vedu pastaigā savu suni. Viņš paskrēja zem automašīnas. Un tā es sēdēju ceļa malā turot viņu un raudot. Un tieši, pirms mans sunītis nomira, viņš laizija asaras nost no manas sejas.”

rdquoScaronodien mūsu... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
5.

”Šodien mūsu piecdesmitajā kāzu gadadienā viņa paskatījās uz mani un teica: ”Es tikai vēlos, kaut mēs būtu ātrāk tikušies”."

rdquoScaronodien divus gadus... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
6.

”Šodien, divus gadus pēc šķiršanās es ar savu bijušo sievu atrisināju domstarpības un vakariņoju ar viņu. Mēs smējāmies un tērzējām kādas 4 stundas. Un tad, tieši pirms aiziešanas, viņa man iedeva lielu aploksni. Tajā bija 20 mīlestības vēstules, kuras viņa bija uzrakstījusi pēdējo 2 gadu laikā un zīmīte, kurā rakstīts "Es biju pārāk spītīga, lai tās tev nosūtītu”.”

rdquoScaronodien aprit... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
7.

”Šodien aprit desmitā gadadiena, kad es savam vīram iesitu pa seju un histēriski kliedzu viņam virsū par to, ka mani nelaida vannasistabā pēc brokastu paēšanas. Šis brīdis iezīmē pozitīvu pagrieziena punktu manā cīņā ar bulīmiju. Es domāju, ka viņš izglāba manu dzīvību šajā dienā.”

rdquoKāda cita cilvēka... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
8.

”Kāda cita cilvēka traģēdija sniedza brīnumu manai ģimenei, par kuru es biju lūdzies dienām ilgi. Pateicoties šim svešiniekam, manam tētim būs jauna sirds.. Tas ir tik dīvaini apzināties, ka nejauša nāve var izglābt kāda cita cilvēka dzīvību.”

rdquoScaronodien ejot ārā no... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
9.

”Šodien, ejot ārā no lidostas, manas acis bija sarkanas dēļ ilgās raudāšanas. Beidzot es zināju, kā ir būt militārista sievai un šķirties no vīra, kad viņš dodas uz Afganistānu.”

rdquoScaronodien nomira mans... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
10.

”Šodien nomira mans vectēvs. Kad es raudāju un teicu vecmāmiņai, cik ļoti man žēl, viņa atbildēja: ”Pārstājam būt tik skumjas un priecājamies par viņa dzīves brīnišķīgajiem 80 gadiem, no kuriem 60 viņš pavadīja ar mani”.”


rdquoScaronodien es ar manu... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
11.

”Šodien es ar manu tēvu, trīs brāļiem un abām māsām stāvējām apkārt mammas gultai slimnīcā. Viņas beidzamie vārdi bija: "Es tagad jūtos tik mīlēta. Mums vajadzēja biežāk visiem kopā būt”.”

rdquoScaronodien es piestāju... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
12.

”Šodien es piestāju nelielā degvielas uzpildes stacijā Ņūmeksikā, tuksneša vidū, un sapratu, ka esmu atstājis savu maku pie savas draudzenes, kas atradās 5 stundu brauciena attālumā. Man nebija naudas un knapi pietika degvielas, lai veiktu vēl vienu jūdzi. Vienīgā persona, kas apstājās, lai uzpildītu degvielu, bija dūšīgs un bārdains smagā šoferis. Nedaudz negribīgi pajautāju viņam, vai nevarētu nedaudz padalīties un ieliet ar man. Tā vietā viņš piepildīja visu manu bāku un teica: "Kāds tāpat palīdzēja man pirms dažiem gadiem”.”

rdquoScaronodien biju... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
13.

”Šodien biju sapucējusies un gaidīju savu aklā randiņa puisi ierodamies. Viņš tā arī neieradās un tas man lika domāt, ka esmu neglīta. Man likās, ka viņš bija ieraudzījis mani no attāluma un aizgājis. Tad, kad es pametu restorānu, dzirdēju, kā kāda maza meitenīte jautāja savai mammai vai esmu princese. Tas mani iepriecināja un atkal varēju smaidīt.”

rdquoScaronodien kad ar savu... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
14.

”Šodien, kad ar savu vectēvu braucu pie ārsta, sūdzējos par divām sarkanajām gaismām pēc kārtas. Mans vectēvs iesmējās un teica: "Tu vienmēr sūdzies par sarkanajām gaismām, bet nekad nepriecājies par zaļajām”.”

rdquoScaronodien biju... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
15.

”Šodien biju draudzenes kāzās. Pirms astoņiem gadiem ārsti viņai diagnosticēja krūts vēzi un paziņoja, ka atlicis dzīvot vien 18 mēnešus. Pirms četriem gadiem viņa pilnībā izveseļojās no šīs slimības.”

rdquoScaronodien man tuvs... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
16.

”Šodien man tuvs draugs negaidīti nomira autoavārijā. Kāds taksists redzēja mani vienu pašu raudam pie slimnīcas, uzmundrināja mani, aizveda uz manu māju, kas atrodas 30 jūdžu attālumā no slimnīcas un nepieņēma manu naudu, kad vēlējos samaksāt par atvešanu.”

rdquoScaronodien... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
17.

”Šodien noskūspstīju savu tēti uz pieres, kad viņš nomira slimnīcas gultā. Apmēram 5 sekundes pēc tam es sapratu, ka tā bija pirmā reize viņam dodot skūpstu, kopš laika, kad biju mazs zēns.”

rdquoScaronodien satiku kādu... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
18.

”Šodien satiku kādu 90 gadus vecu sievieti, kura grasījās uzņemt fotogrāfiju pasei, lai viņa varētu nākamajā mēnesī doties āfrikas safari un nosvinēt savu 91. dzimšanas dienu.”

rdquoScaronodien biju bēru... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
19.

”Šodien biju bēru ceremonijā. Visiem bija kas labs sakāms par nelaiķi. Vairums, ritot asarām minēja, kaut viņi Džonam dzīvam vēl esot būtu varējuši pateikt, cik brīnišķīgs viņš bija.”

rdquoScaronodien skatoties... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
20.

”Šodien, skatoties vardarbīgu šausmu filmu, mans mazais brālis pēkšņi jautāja vectēvam, kā viņš grib mirt. "Tāpat kā saulriets" mans vectēvs atbildēja.”


rdquoScaronodien biju... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
21.

”Šodien biju lieciniece, kā 27 gadus veca krūts vēža slimniece ļoti smejas par savas 2 gadus vecās meitiņas jokiem. Un tad es atkal sapratu, ka pietiek gausties par savu dzīvi, bet jāsāk to izbaudīt.”

rdquoScaronodien izlasot... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
22.

”Šodien, izlasot mana brāļa pašnāvības vēstuli, drebuļi pārskrēja pār manu muguru, jo es biju šausmās par to, ka visu viņa rakstīto es varētu arī attiecināt pati uz sevi.”

rdquoScaronodien es ar savu... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
23.

”Šodien es ar savu dēlu iekļuvu autoavārijā. Es tiku sveikā cauri ar mazu griezumu pie acs, bet mans dēls nonāca komā. Ārsts man pateica, ka ja viņš drīz nepamodīsies, tad viņa izredzes pilnībā atlabt krietni samazināsies. Pirms stundas viņš atvēra acis un pateica vārdu, kuru man likās, ka es vairs vispār nedzirdēšu – mamma.”

rdquoScaronodien es... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
24.

”Šodien es intervēju sievieti, kas ir neārstējami slima. Viņai delikāti pajautāju, kā tas ir, katru rītu pamosties un apzināties, ka viņa mirst. Un viņa man atbildēja: "Kā tas ir, katru rītu pamosties un izlikties, ka nemirsti?”.”

rdquoScaronodien ceļojot pa... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
25.

”Šodien ceļojot pa Keniju es satiku bēgli no Zimbabves. Viņš man pastāstīja, ka nav ēdis jau trīs dienas, un izskatījās ļoti tievs un neveselīgs. Tad mans draugs piedāvāja viņam savu sviestmaizi. Pirmā lieta, ko šis vīrs atbildēja: "Mēs varam dalīties ar to”.”

rdquoScaronodien teicu savai... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
26.

”Šodien teicu savai mammai, ka man nav nekāda progresa atmest alkoholismu pēc anonīmo alkoholiķu konsultācijām, tāpēc gribu beigt tās apmeklēt. Un tad viņa pateica mana 8 gadus jaunā brāļa vārdus, kurus viņš bija viņai teicis: "Man tiešām patīk jaunais Eliots daudz labāk”.”

rdquoScaronodien satiku... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
27.

”Šodien satiku lielisku puisi vietējā kafetērijā brokastu laikā. Viņš bija sirsnīgs un pievilcīgs. Mēs vienojāmies tikties pusdienās, bet viņš tā arī neparādijās. Šovakar no saviem draugiem uzzināju, ka viņš bija nokļuvis letālā autoavārijā savā pusdienas pārtraukumā 2 blokus tālāk no kafetērijas.”

rdquoScaronodien kāds zēns... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
28.

”Šodien kāds zēns ratiņkrēslā redzēja mani izmisīgi cīnāmies ar kruķiem un piedāvāja panest manu mugursomu un grāmatas. Viņš to visu palīdzēja nogādāt līdz klasei un atvadoties pateica:"Ceru, ka tev drīz būs labāk!”. Manās acīs sariesās asaras.”

rdquoScaronodien stāstot... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
29.

”Šodien, stāstot savai vecmāmiņai, ka nevēlos pieļaut šādu milzīgu kļūdu, viņa paskatījās uz mani un teica: "Atskatoties uz savu dzīvi, vēlos, kaut man būtu bijusi drosme tās daudzās kļūdas veikt, kamēr vēl biju jauna”.” 

rdquoScaronodien netālo māju... Autors: Mūsdienu domātājs Pārsteidzoši cilvēku stāsti!
30.

”Šodien netālo māju ugunsgrēkā gāja bojā 12 gadus vecs zēns. Pēctam, kad viņš nogādāja savu mammu drošībā, viņš ieskrēja mājā pakaļ savai 5 mēnešus vecajai māsai un vairs neatgriezās.”


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]