Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Fakti » Kā dabūt sievieti
Autors: Daavitis
10:48 PM

Saprotu, ka pirmais, ko sievietes vērtē ir vīriešu raksturs. Ja jums tas ir, bet nav pārējais, ar foršu raksturu var arī nepietikt pie iepazīšanās fāzes.

Šis raksts vairāk attiecas uz tiem vīriešiem, kuri vēlās iekarot kādu meiteni (īstu nevis zeltracēju), iepriecināt esošo vai vienkārši uzlabot savu dzīves kvalitāti un pārmesties no bezjēdzīgas uz vietas sūnēšanas uz reālu dzīves baudīšanu.

Zinu ka scaronis raksts... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
1.

Zinu, ka šis raksts izsauks lielu pārmetumu vētru, jo latviešiem nepieklājās mācīt otru latvieti par šādām lietām, bet, varbūt ir vērts atmest šo mentalitāti un raudzīties uz to visu kā - pieņemts zināšanai.

Raksts nav domāts kā tāds informatīvs avots, kuru izmantot, lai dabūtu gultā parastas izmisušas skuķenes, kurām pa dzīvi kā teikt ir "pa rabanu" vai īstenām 'golddiger' meitenēm, bet gan uz nopietnākām sievietēm, kuras gaida kaut ko vairāk kā tukšu diršanu un lielu naudas maku.

StilsVispirms būtu jāsāk ar... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
2.

Stils

Vispirms būtu jāsāk ar sevi. Ja jūsu izvēlētā sieviete nav gluži swag vai hip hop stila piekritēja, bet ģērbjās kā lielākais vairums sieviešu, tad tev kā vīrietim noteikti jātur līdzi sievietei. Tā ir plika muldēšana, ka sievietes saka, ka vīrietī izskats nav svarīga lieta. Ir un kā vēl. Ja jūs neesat nekāds stilīgais vai klasisks skaistulis, bet jums ir draudzene un viņa jums saka, ka viņa mīl jūs tāpat - ticiem tam, viņa savā prātā un domās visu laiku cenšas jūsu izskatu uzlabot. 

Ja vēlaties nocopēt daudz... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
3.

Ja vēlaties nocopēt daudz maz nopietnu meiteni, tad jums noteikti piestāvētu classy un casual stils - izejamās žaketes, smilšu puszābaki, krekli, polo krekli, pieguļošas bikses utt. Noderīgi ir pieturēties pie 3 krāsu principa apģērbā, proti, necensties ģērbties raibi, kā arī virsdrēbju toni ieturēt tumšu, bet pie miesas pieturēt gaišas krāsas apģērbu.

Ja gribat panākumus sieviešu medībās, tad ir jums ir jārada tam perfekta augsne, protu, pašam jāizskatās labi, jo brīdī, kad sieviete jūs ieraudzīs un uzkavēs skatienu vismaz 4 sekundes, tad zinat, ka viņā dzima interese par jums. Un kas radīja to interesi? Pārdomāts apģērbs un elegants stils. 

Ja jūs ikdienā nēsājat bieži... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
4.

Ja jūs ikdienā nēsājat bieži kaut ko sev līdzi (dokumentus, pierakstus, datoru utt.), tad vairāk izmantojiet vīriešu rokas somas, kuras ērti var nēsāt arī uz pleca. Tas jūsu kā vīriešu koptēlu radīs harizmātisku meiteņu acīm. 

Pievērscaroniet uzmanību... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
5.

Pievēršiet uzmanību detaļām. Bieži vien tieši detaļas piešķiļ vajadzīgo uguni, lai radītu lielisku koptēlu un aizķertu sieviešu acis uz jums. Nekautrējaties nēsāt dažādas aproces, žaketēs pieskaņotu kabatas lakatiņu, rokaspulksteņus, ķēdītes uc. niekus. To daudzumam jābūt samērīgam, lai beigās čigānisku efektu neradītu. 

Nodarbojieties ar sportu... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
6.

Nodarbojieties ar sportu. Fitness, skriešana, ielu vingrošana utt. Ja jūs gribat sev seksīgu sievieti, tad rēķinaties ar to, ka sievietes arī sev grib seksīgus vīriešus. 

Ja jums ir mati tad... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
7.

Ja jums ir mati, tad veidojiet frizūras pie nosacījuma, ja tas koptēlu uzlabo. Sakārtoti, sakopti un ieveidoti mati sievietēm rada asociācijas, ka vīrietis, kuram ir sakopts izskats, ir arī sakopta dzīve, respektīvi, zemapziņā viņas ar tādiem vīriešiem jūtas komfortablāk. Tā ir kā detaļa, kas nepieciešama labam koptēlam. 

Kontakta... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
8.

Kontakta uzsākšana

Pieņemsim, ka izskats ir uzlabots. Pie žaketes neesat uzvilcis krosenes, zem zandelēm zeķes u.tml. Par sevi interesi esat radījis. Vajadzētu uzsākt sarunu vai ne? Viens no augstākajiem līmeņiem, kuru var sasniegt vīrietis ir likt sievietei pašai uzsākt visu salīdzinoši īsā laikā (ja tas notiek vairāku dienu garumā, tad apsveicu, jūs esat bremze), piemēram, ienākat klubā, pasūtat sev dzērienu, nomalkojiet to sausu un pie jums klāt piestrīķējās garmataina blondīne ar īsu kleitu un tik kurpēs, kuru papēžu augstums sasniedz kosmosu. Bet tas ir cits stāsts. Jums jāuzsāk viss. 

Biežākie sarunas uzsākšanas veidi kādi ir dzirdēti - debīli skaties virsū, smaidi ar neķītru skatienu un gaidi kaut ko; pieej klāt un saki - čau mazā! Kā Tev iet? Tu esi skaista utt.. 

Iesaku: Piemēram, tu esi kādā pasākumā, kur ir daudzi nepazīstami cilvēki, tajā skaitā arī sievietes. Tu noskati daiļavu un ik pa laikam paskaties uz viņu. Nelūri, bet uzmet skatienu. Ja smaidi, tad tikai ar lūpām (tas neradīs nogribējuša suņa efektu). Notver viņas skatienu un pārliecinoši ej viņai klāt. Kad esi klāt, tad runā aptuveni šādi: Sveika! Es Tevi brīdi pavēroju un sapratu, ka man tevī patīk gandrīz pilnīgi viss. No tiesas. Bet izņemot viena lieta. Tu noteikti sagaidīsi jautājumu - Un kas tā būtu par lietu? Tu atbildi: Tas, ka mēs neesam pazīstami. Iepazīsimies? 

Respektīvi, iepazīšanās teksta izstrādē esiet oriģināli. Radiet interesi. 

Ja jums ir nauda lieliski... Autors: gurskisartursgmailcom Kā dabūt sievieti
9.

Ja jums ir nauda - lieliski. Izmantojiet to, uzsaucot meitenei dzērienu vai tamlīdzīgi, tikai nelielieties ar to. Labāk vispār neteikt, ka jums tās ir pietiekoši. Kā jau minēju, zelta racējas būs gatavas paplest kājas plati uz vietas, uzzinot par jūsu finansiālo stabilitāti, bet nopietnām, sakarīgām un arī pašpārliecinātām sievietēm jūsu nauda būs mazsvarīga. Tāpēc rēķinaties ar to, ka vērtīgas sievietes jūs nopirkt par naudu nevarēsiet. 


Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]