Jaukajiem.Lv

Galvenā » Raksti » Dažādi » Sūdu čupa izglābj dzīvību
Autors: Daavitis
9:36 AM
Var gadīties tā, ka tas, ko mēs vērtējam viszemāk var nospēlēt svarīgāko lomu visnepieciešamākajā brīdī...


Kāda ķīniete no Džiangsu provinces galvaspilsētas Naņņinas tikko kā bija izmazgājusi veļu un tiktāl bija aizrāvusies ar slapjo apģērba gabalu izkāršanu žāvēšanai viņas sestā stāva dzīvokļa lodžijā, ka nemanot pārliecās pārāk tālu tā malai. Sieviete nenoturēja līdzsvaru un piedzīvoja retu iespēju pāris sekundēs nomērot ceļu no sestā līdz pirmajam daudzdzīvokļu mājas stāvam. Jāpiebilst, ka šoreiz gan iztika bez sētnieka pakalpojumiem, jo sieviete izdzīvoja. Un izdzīvoja tikai pateicoties mēslu čupai.

Par laimi tieši vakar šajā mājā bija ieradušies strādnieki, lai iztīrītu aizsērējušās kanalizācijas caurules, kurām regulāra apkope jau kur tas laiks nebija bijusi. Līdz ar to, protams, sanāca diezgan šmucīgi un mājas pagalms ātri vien zaudēja savu cienīgo izskatu. Vārdu sakot, bloķēto cauruļu tīrīšanas darbu rezultātā bija izveidojusies jau 20 cm bieza ekskrementu kārta, kura lieliski noderēja par drošības spilvenu krītošajai ķīnietei.

Galu galā sieviete tika sveikā, gūstot tikai nenozīmīgus sasitumus.

Līdzīgs atgadījums martā tika reģistrēts arī Ķīnas ziemeļaustrumu Heilondžanas provincē, kur sešus gadus veca meitene, nokrītot no mājas sestā stāva, salauza tikai kāju. Toreiz gan viņas kritienu mīkstināja cienīgāka paskata dabiskais materiāls - sniegs. 

Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]