Jaukajiem.Lv

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
  Torchlight 2
  Dāvis LīvmanisOtrdiena,10:13 PM
  1
  Boss
  • 47 Posti
  • 3 Dāvanas

  Žanrs: Action RPG

  Izdevējs: Runic Games

  Izdošanas datējums: 2012. gada 20. septembris

  Neliels spēles apraksts:

  Visa pirmsākums aizsākas ar varoņa izvēli..  Varoņu un dzīvnieku ārējās - vizuālās īpatnības krāsās u.tml ir iespējams mainīt!


  Izvēle izdarīta, laiks doties cīņā, aizsākot spēli ar parastiem pamatieročiem, bet nav iemesla uztraukties, jo turpmāk būs iespējams iegūt ļoti plašu ieroču klāstu savā varoņa un tā dzīvnieka arsenālā, tikai atliks izvēlēties īstos un uzvarēt nemitīgajās cīņās ar dažādiem briesmoņiem, papildus iegūstot ne tikai ieročus, bet arī lietderīgas dziras - enerģija, maģija, ieroču identifikators, pilsētas portāls u.c., kā arī naudu, ar kuras palīdzību varēs atgūt zaudēto, ja tomēr kaujā neveiksies tik labi - iespēja atdzīvoties par sakrāto naudu, kā arī iegādāties dažādus ieročus pie pilsētas tirgoņiem; tos ir iespējams arī notirgot! Visā spēles laikā tiek piedāvātas misijas, par kurām ,galvenokārt ir iespēja nopelnīt kādu tiešām labu ieroci, kurš vēl nav iegūts. Protams būtiski ir arī sekot līdzi savam līmenim un iegūtajai pieredzei, respektīvi - jo augstāka jeb lielāka pieredze no cīņām, jo lielāks līmenis, un par katru iegūto līmeni ir iespējams papildināt savas spējas varonim.
  .. papildus varoņa izvēlei, jāizvēlas arī dzīvnieks, kurš noderēs turpmākajai kaujai


  Spēli iespējams ir spēlēt bez interneta pieslēguma, saglabāt to un pēc tam atsākt to no jauna, kā arī spēle internetā un LAN saslēgumā.

  Kaujas lauki dažādi, pretinieki tāpat, ik pa laikam jācīnās ar kādu no bosiem pēc dažādiem līmeņiem. Atliek vadīties kaujas laukā pēc kartēm, sekot misiju norādēm, atlasīt labākos ieročus, izmantot sava palīga - dzīvnieka izveicību, kurš palīdz cīnīties, kā arī paša maģijas spējas.

  Piemērs no mana vizuālā, aprīkotā iznākuma pāris retajiem vakariem ..  Video ieskats spēles sižetā:


  Anrijs LāmaTrešdiena,1:58 PM
  2
  Lietotājs
  • 7 Posti
  • 1 Dāvanas

  Interesanta spēle, iesaku pameiģināt.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
  Meklēšana:

Skatītākie raksti


Skatītākās filmas