Jaukajiem.Lv

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
  Forums » Izklaide » IT jaunumi » Oficiāli prezentēts Windows Phone 8 GDR3 atjauninājums
  Oficiāli prezentēts Windows Phone 8 GDR3 atjauninājums
  Dāvis LīvmanisOtrdiena,3:57 PM
  1
  Boss
  • 47 Posti
  • 3 Dāvanas
  Vakar Microsoft oficiāli paziņoja par Windows Phone 8 GDR3 atjauninājumu, ar kuru šī mobilās OS cienītāji saņems būtiskus uzlabojumus. Jauninājuma izdalīšana sāksies pēc pāris nedēļām atkarībā no valsts un mobilā operatora, un līdz gada beigām to saņems visi lietotāji.

  FullHD ekrānu atbalsts

  Ieviesti pielāgojumi viedtālruņiem ar lieliem ekrāniem, kā rezultātā uz displeja varēs izvietot līdz 6 flīzīšu rindām. Gaidāms arī 6 collu modelis Lumia 1520.

  Qualcomm MSM8974 procesora atbalsts

  Ja līdz šim WP8 atbalstīja vienkodola un divkodolu procesorus, tad tagad veiksmīgi darbosies arī četrkodolu Qualcomm Snapdragon 800. Pirmais tālrunis ar Qualcomm MSM8974 būs Lumia 1520.

  Driving režīms

  Driving režīms ieslēdzas automātiski, tiklīdz lietotājs sēžas pie stūres un ierobežo saņemamo paziņojumu apjomu. Informāciju par zvaniem, SMS u.c. šoferis nesaņems līdz nokļūšanai galapunktā. Lai nesatrauktu varbūtējos zvanītājus, paredzēta iespēja tiem nosūtīt SMS.

  Paziņojumu nolasīšana balsī

  Cilvēkiem ar sliktu redzi viedtālrunis varēs palīdzēt ar virtuālā balss asistenta palīdzību. Nolasīšana balsī darbosies telefongrāmatā, e-pastā, pārlūkā, kalendārā, Skype un sistēmas lietotnēs.

  Individuāli paziņojumu signāli

  Turpmāk varēs piešķirt katram paziņojumu avotam savu skaņas signālu pēc brīvas izvēles. Tas attiecas uz lietotnēm, SMS, balss un e-pastu. SMS pakalpojumā katram cilvēkam var piešķirt savu melodiju.

  Ekrāna orientācijas bloķēšana

  Turpmāk varēs izvēlēties, vai atļaut tālruņa displejam grozīties ainavas/portreta režīmā, vai atrasties fiksētā stāvoklī.

  Vienkāršots tethering

  Ja nepieciešams lietot viedtālruni kā 3G modemu citām ierīcēm, pietiks tās sakonfigurēt tikai vienu reizi. Turpmāk nekādas paroles nebūs jāvada.

  TEMP failu tīrīšana

  Paredzēts rīks, ar kuru varēs ātri atbrīvot datu glabātuvi no nevajadzīgiem un pagaidu failiem.

  Uzlabots daudzuzdevumu režīms

  Daudzuzdevumu ekrānā nevajadzīgās lietotnes varēs aizvērt, pieskaroties krustiņam uz tām.

  Wi-Fi "out-of-box"

  Savienošanās ar Wi-Fi tīklu paredzēta jau pie pirmās ieslēgšanas. Tas nepieredzējušiem lietotājiem ļaus ieekonomēt mobilo datu trafiku.

  Jauni Bluetooth iestatījumi

  Iestatījumos tagad parādījusies Bluetooth aksesuāru lapa, kurus var pieslēgt tālrunim.


  Forums » Izklaide » IT jaunumi » Oficiāli prezentēts Windows Phone 8 GDR3 atjauninājums
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
  Meklēšana:

Skatītākie raksti


Skatītākās filmas