Jaukajiem.Lv

  Galvenie » FAQ [ Jauns jautājums ]

  Šajā gadījumā pie vainas ir Jūsu pārlūkprogrammas un/vai datora uzstādījumi.

  Lai filmu varētu noskatīties, tai jāielādējas datorā (kaut skatāties tiešsaistē, vienalga datorā izveidojas pagaidu fails).
   Pēc noklusējuma pārlūkprogrammu tā saucamās kešatmiņas apjoms uzstādīts ap 20Mb, bet filmai nepieciešami daži simti Mb. Šos uzstādījumus izmainām atkarībā no pārlūkprogrammas :

  • Mozilla Firefox: Rīki / Iestatījumi / Papildu / Tīkls un sadaļā kešatmiņa (Nesaistes glabātuve) liekam 1500 Mb vai vairāk. 
  • Opera: Rīki / Iestatījumi / Papildu / Vēsture / un kolonnā (diska kešatmiņa) ielikt 1500 Mb.; 
  • Internet Explorer (šo pārlūku neiesakām izmantot vispār!): Serviss / Iespējas / Kopējs / Skatījumu vēsture / Parametri (un laukā "Aizņemt diskā ne vairāk kā" ielikt 1500 Mb vai vairāk); 
  • Chrome: Uz Chrome ikonas veicam klikšķi ar peles LABO pogu un no saraksta izvēlamies "Properties". Sadaļā "Shortcut" ieklikšķinam pie lodziņa "Target", aizejam līdz pašam teksta galam. Tālāk ieliekam vienu atstarpi un iekopējam šo --disk-cache-size=1572864000 (Skaitlis norāda ķešatmiņas lielumu. 1500Mb=1572864000 B), spiežam OK, aizveram un atkal atveram pārlūku.

  Pārlūkprogramma izmanto arī atmiņu Jūsu sistēmas C:/ diskā, parasti tas ir "С" disks , pārliecinaties vai jums ir pietiekami daudz vietas uz šī diska. Ieteicams atstāt vismaz 2-3Gb atmiņas.


  Ja filmas sākumā, vai tās skatīšanās laikā tā apstājas ar attēlā redzamā ielādes indikatora darbību, tas nozīmē, ka konkrētajā brīdī ir pazemināts interneta ātrums vai nu Jūsu, vai filmas servera pusē.
  Risinājums - ja tas notiek jau filmas sākumā, pagaidīt tās iesākšanos un nospiest pauzi (jebkurā citā vietā arī) - uzgaidiet, lai filma kaut cik ielādējas atmiņā (sekojiet atskaņošanas svītrai pleijera apakšā - pelēkās svītras BALTAIS posms nozīmē jau ielādējušos filmu).


      

  Interneta ātrums

       Šeit tu vari pārbaudīt savu interneta ātrumu, ja tas ir zem 1Mb/s kas ir ļoti lēns internets, filmas varētu ielādēties lēnāk nekā citiem!
   Iesakām Lattelecom internetu kurš ir ātrākais Latvijā!